Samsung Galaxy J1 Ace 3G akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J1 Ace 3G Duos
Galaxy J1 Ace 4G
Galaxy J1 Ace 4G LTE
Galaxy J1 Ace Dual SIM 3G
Galaxy J1 Ace Neo
Galaxy J1 Ace Neo Duos
Galaxy J1 Ace Neo Duos TD-LTE
Galaxy J1 Ace Neo TD-LTE
Galaxy J1 Ace VE
Galaxy J1 Ace VE Duos
Galaxy J1 Ace VE Duos LTE
SM-J111
SM-J111F
SM-J111F/DS
SM-J111M/DS
Galaxy J1 Ace 4G
Galaxy J1 Ace 4G LTE
Galaxy J1 Ace Dual SIM 3G
Galaxy J1 Ace Neo
Galaxy J1 Ace Neo Duos
Galaxy J1 Ace Neo Duos TD-LTE
Galaxy J1 Ace Neo TD-LTE
Galaxy J1 Ace VE
Galaxy J1 Ace VE Duos
Galaxy J1 Ace VE Duos LTE
SM-J111
SM-J111F
SM-J111F/DS
SM-J111M/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ111ABE
EB-BJ111FBK
EB-BJ111FBK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111870 |
| Korvaa | EB-BJ111ABE / EB-BJ111FBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 63.20 x 51.90 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |