Samsung Galaxy J akku 2200 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy J
SC-02F
SGH-N075T
SC-02F
SGH-N075T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B605BA
B605BK
B605BU
B605BK
B605BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN075SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081272 |
| Korvaa | B605BA / B605BK / B605BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 63.71 x 56.80 x 5.96mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |