Samsung Galaxy Grand akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9080
GT-i9082
Galaxy Grand
Galaxy Grand Duos
GT-I9128V
GT-I9128
GT-I9082I
GT-I9080
GT-I9082
SCH-I879
Note II Mini
SGH-E270
SGH-E270L
SGH-E270S
SGH-E270K
Galaxy Grand Neo
GT-I9060
GT-i9082
Galaxy Grand
Galaxy Grand Duos
GT-I9128V
GT-I9128
GT-I9082I
GT-I9080
GT-I9082
SCH-I879
Note II Mini
SGH-E270
SGH-E270L
SGH-E270S
SGH-E270K
Galaxy Grand Neo
GT-I9060
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB535163LU
EB535163LA
EB535163LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI879XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076193 |
| Korvaa | EB535163LU / EB535163LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.00 x 50.40 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |