Samsung Galaxy Golden 2, Galaxy Golden II, SM-G9092 akku 2020 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Golden 2, Galaxy Golden II, SM-G9092 akku 2020 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM2015XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Golden 2
Galaxy Golden II
SM-G9092
Galaxy Golden II
SM-G9092
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BW201BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SM2015XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097884 |
| Korvaa | EB-BW201BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2020mAh / 7.68Wh |
| Mitat | 49.70 x 45.80 x 6.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |