Samsung Galaxy Express tehoakku 2800 mAh - Erillisellä takakannella
calcActive())">
Samsung Galaxy Express tehoakku 2800 mAh - Erillisellä takakannella
In stock
- SKU
- CS-SMI437HL
23,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen tehoakku. Akun mukana toimitetaan erillinen takakansi. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Express
SGH-I437
SGH-I437
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1H9KLA
EB-L1H9KLABXAR
EB-L1H9KLU
EB-L1H9KLABXAR
EB-L1H9KLU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI437HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072263 |
| Korvaa | EB-L1H9KLU / EB-L1H9KLA / EB-L1H9KLABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 56.48 x 50.86 x 10.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |