Samsung Galaxy E7, Galaxy E7 Duo, Galaxy E7 Duos 4G akku 2950 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy E7, Galaxy E7 Duo, Galaxy E7 Duos 4G akku 2950 mAh
In stock
- SKU
- CS-SME700XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy E7
Galaxy E7 Duo
Galaxy E7 Duos 4G
Galaxy E7 Duo
Galaxy E7 Duos 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BE700ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SME700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097228 |
| Korvaa | EB-BE700ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.21Wh |
| Mitat | 95.16 x 45.62 x 4.34mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |