Samsung Galaxy Core Prime, Galaxy Core Prime CDMA, Galaxy Core Prime TD-LTE akku 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Core Prime, Galaxy Core Prime CDMA, Galaxy Core Prime TD-LTE akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG361SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Core Prime
Galaxy Core Prime CDMA
Galaxy Core Prime TD-LTE
J2
Galaxy Core Prime CDMA
Galaxy Core Prime TD-LTE
J2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG360BBE
EB-BG360CBC
EB-BG360CBE
EB-BG360CBC
EB-BG360CBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG361SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109914 |
| Korvaa | EB-BG360CBC / EB-BG360CBE / EB-BG360BBE / EB-BG360CBU / EB-BG360CBZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 56.50 x 51.26 x 5.46mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |