Samsung Galaxy Core Prime, Galaxy Core Prime CDMA, Galaxy Core Prime TD-LTE akku 1900mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Core Prime, Galaxy Core Prime CDMA, Galaxy Core Prime TD-LTE akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMJ200XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy Core Prime
Galaxy Core Prime CDMA
Galaxy Core Prime TD-LTE
Galaxy Core Prime Value Editio
Galaxy J2
Galaxy J2 2017 Duos
Galaxy J2 2017 Duos LTE
Galaxy J2 Duos
Galaxy J2 Duos LTE
Galaxy Prevail LTE
Galaxy Win 2 Duos TV
SM-G360
SM-G3606
SM-G3608
SM-G3609
SM-G360BT
SM-G360P
SM-G360T1
SM-G361
SM-J200F/DS
SM-J200G/DD
SM-J200GM/DD
SM-J200H/DD
SM-J200H/DS
SM-J200M
Galaxy Core Prime CDMA
Galaxy Core Prime TD-LTE
Galaxy Core Prime Value Editio
Galaxy J2
Galaxy J2 2017 Duos
Galaxy J2 2017 Duos LTE
Galaxy J2 Duos
Galaxy J2 Duos LTE
Galaxy Prevail LTE
Galaxy Win 2 Duos TV
SM-G360
SM-G3606
SM-G3608
SM-G3609
SM-G360BT
SM-G360P
SM-G360T1
SM-G361
SM-J200F/DS
SM-J200G/DD
SM-J200GM/DD
SM-J200H/DD
SM-J200H/DS
SM-J200M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG360BBE
EB-BG360CBC
EB-BG360CBE
EB-BG360CBU
EB-BG360CBZ
EB-BG360CBC
EB-BG360CBE
EB-BG360CBU
EB-BG360CBZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMJ200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132790 |
| Korvaa | EB-BG360CBC / EB-BG360CBE / EB-BG360BBE / EB-BG360CBU / EB-BG360CBZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 56.72 x 50.82 x 5.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |