Samsung Galaxy Core LTE akku 1550 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-I1819
SM-G730
SM-G730A
SM-G3518
Galaxy Core LTE
SM-G386F
Galaxy Core 4G
SM-G386FZWADBT
Galaxy Core LTE
Afyon
SM-G730
SM-G730A
SM-G3518
Galaxy Core LTE
SM-G386F
Galaxy Core 4G
SM-G386FZWADBT
Galaxy Core LTE
Afyon
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B450BU
B450BC
B450BC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG730SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081081 |
| Korvaa | B450BU / B450BC / B450BE / B450BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.74Wh |
| Mitat | 59.65 x 52.02 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |