Samsung Galaxy Core Lite 4G TD-LTE, SM-G3556, SM-G3586H akku 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Core Lite 4G TD-LTE, SM-G3556, SM-G3586H akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG360XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Core Lite 4G TD-LTE
SM-G3556
SM-G3586H
SM-G3556
SM-G3586H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG358BBC
EB-BG358BBE
EB-BG358BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG360XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094906 |
| Korvaa | EB-BG358BBC / EB-BG358BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 56.60 x 51.02 x 5.85mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |