Samsung Galaxy Core 2, Galaxy Core Lite, SM-G355 akku 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Core 2, Galaxy Core Lite, SM-G355 akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG355XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Core 2
Galaxy Core Lite
SM-G355
Galaxy Core Lite
SM-G355
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG355BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG355XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095347 |
| Korvaa | EB-BG355BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 56.40 x 50.50 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |