Samsung Galaxy C5, Galaxy C5 Duos TD-LTE, Galaxy C5 Pro Duos akku 2600mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy C5, Galaxy C5 Duos TD-LTE, Galaxy C5 Pro Duos akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMC500XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy C5
Galaxy C5 Duos TD-LTE
Galaxy C5 Pro Duos
Galaxy C5 Pro Duos TD-LTE
SM-C5000
SM-C5010
SM-C5018
Galaxy C5 Duos TD-LTE
Galaxy C5 Pro Duos
Galaxy C5 Pro Duos TD-LTE
SM-C5000
SM-C5010
SM-C5018
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BC500ABA
EB-BC500ABE
EB-BC500ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMC500XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124542 |
| Korvaa | EB-BC500ABE / EB-BC500ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 94.10 x 42.10 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |