Samsung Galaxy Ace 4, SM-G313 akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Express 2
Galaxy Trend 2
Galaxy Ace 4
Galaxy Ace 4 3G
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Galaxy S Duos 3
Galaxy V
Galaxy V Dual SIM
SM-G310
SM-G310A
SM-G310H
SM-G310HN
SM-G313
SM-G313H
SM-G313HU
SM-G313HZ
Galaxy Trend 2
Galaxy Ace 4
Galaxy Ace 4 3G
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Galaxy S Duos 3
Galaxy V
Galaxy V Dual SIM
SM-G310
SM-G310A
SM-G310H
SM-G310HN
SM-G313
SM-G313H
SM-G313HU
SM-G313HZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-B130BE
HUOM! EI SOVI GALAXY ACE 4 LTE G357FZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG313XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093121 |
| Korvaa | EB-B130BE / EB-BG313BBE / GH43-04256A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 59.80 x 50.36 x 4.45mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |