Samsung Galaxy Ace 4 3G, Galaxy Ace NXT, Galaxy Ace Style akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 4 3G, Galaxy Ace NXT, Galaxy Ace Style akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG310XL
16,95 €
6,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Ace 4 3G
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-B130BE
EB-BG313BBE
EB-BG313BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG310XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092551 |
| Korvaa | EB-B130BE / EB-BG313BBE / GH43-04256A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 59.73 x 50.48 x 4.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |