Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P yhteensopiva tehoakku laajennetulla takakannella 3300 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P yhteensopiva tehoakku laajennetulla takakannella 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM8160HL
31,95 €
14,95 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P. Toimitetaan erillisellä takakannella.
Edullinen ja laadukas EB425161LU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhte…
| SKU | CS-SM8160HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062875 |
| Korvaa | EB425161LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 60.50 x 50.30 x 10.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |