Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM8160XL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelimien kanssa:
Galaxy Ace 2
GT-I8160
GT-I8160P
GT-S7562
Galaxy S Duos
GT-S7572
Galaxy Trend II
Galaxy Trend II Duos
SCH-I739
GT-S7562i
GT-S7568
SGH-T599
Galaxy Exhibit
Galaxy Ace II x
GT-S7560
GT-S7560M
GT-S7582
Galaxy S Duos 2
GT-S7898i
GT-I8160
GT-I8160P
GT-S7562
Galaxy S Duos
GT-S7572
Galaxy Trend II
Galaxy Trend II Duos
SCH-I739
GT-S7562i
GT-S7568
SGH-T599
Galaxy Exhibit
Galaxy Ace II x
GT-S7560
GT-S7560M
GT-S7582
Galaxy S Duos 2
GT-S7898i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB425161LU
EB425161LA
EB425161LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SM8160XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062936 |
| Korvaa | EB425161LU / EB425161LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 60.40 x 50.30 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |