Samsung Galaxy A9, Galaxy A9 2016, Galaxy A9 2016 Duos TD-LTE akku 4000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A9, Galaxy A9 2016, Galaxy A9 2016 Duos TD-LTE akku 4000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA900SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A9
Galaxy A9 2016
Galaxy A9 2016 Duos TD-LTE
Galaxy A9 2016
Galaxy A9 2016 Duos TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA900ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112600 |
| Korvaa | EB-BA900ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 109.70 x 50.28 x 4.55 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |