Samsung Galaxy A8 2016, Galaxy A8 2016 Duos TD-LTE, SM-A810 akku 3300mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A8 2016, Galaxy A8 2016 Duos TD-LTE, SM-A810 akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA816XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A8 2016
Galaxy A8 2016 Duos TD-LTE
SM-A810
SM-A810F/DS
SM-A810S
Galaxy A8 2016 Duos TD-LTE
SM-A810
SM-A810F/DS
SM-A810S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BA810ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA816XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130482 |
| Korvaa | EB-BA810ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 103.62 x 47.88 x 3.68mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |