Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A71
SM-A715F
SM-A716U
SM-A7160
SM-A716B
SM-A716G
SM-A715F
SM-A716U
SM-A7160
SM-A716B
SM-A716G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA715ABY
GH82-22153A
GH82-22153A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA715SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152019 |
| Korvaa | EB-BA715ABY / GH82-22153A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 81.84 x 63.40 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |