Samsung Galaxy A7, Galaxy A7 Duos, SM-A7000 akku 2600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A7, Galaxy A7 Duos, SM-A7000 akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA700SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A7
Galaxy A7 Duos
SM-A7000
Galaxy A7 Duos
SM-A7000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA700ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128013228 |
| Korvaa | EB-BA700ABE / GH43-04340A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 94.73 x 45.70 x 3.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |