Samsung Galaxy A7 2016 Duos, Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE, SM-A710 akku 2400mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A7 2016 Duos, Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE, SM-A710 akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA710SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A7 2016 Duos
Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE
SM-A710
SM-A7100
SM-A7108
SM-A710F/DS
SM-A710K
SM-A710L
SM-A710M/DS
SM-A710S
SM-A710Y/DS
Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE
SM-A710
SM-A7100
SM-A7108
SM-A710F/DS
SM-A710K
SM-A710L
SM-A710M/DS
SM-A710S
SM-A710Y/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BA710ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119630 |
| Korvaa | EB-BA710ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.24Wh |
| Mitat | 99.95 x 45.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |