Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
GalaxyA6Plus2018Duos
GalaxyA6+2018Duos
GalaxyA9StarLite
GalaxyJean
SM-A6058
SM-A605F/DS
SM-A605FN
SM-A605FN/DS
SM-A605G/DS
SM-A605K
GalaxyA6+2018Duos
GalaxyA9StarLite
GalaxyJean
SM-A6058
SM-A605F/DS
SM-A605FN
SM-A605FN/DS
SM-A605G/DS
SM-A605K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ805ABE
GH82-16480A
GH82-16480A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA605SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152002 |
| Korvaa | EB-BJ805ABE / GH82-16480A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 91.10 x 45.50 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |