Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A51 5G
Galaxy A51 UW 5G
SC-54A
SCG07
SM-A5160
SM-A516A
SM-A516B
SM-A516D
SM-A516J
SM-A516N
SM-A516U
SM-A516V
Galaxy A51 UW 5G
SC-54A
SCG07
SM-A5160
SM-A516A
SM-A516B
SM-A516D
SM-A516J
SM-A516N
SM-A516U
SM-A516V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BA516ABY
GH82-22889A
GH82-22889A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA516SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159773 |
| Korvaa | EB-BA516ABY / GH82-22889A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 72.54 x 62.10 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |