Samsung Galaxy A5, SM-A5000, SM-A500F akku 2300 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A5, SM-A5000, SM-A500F akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG500SL
16,95 €
7,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A5
SM-A5000
SM-A500F
SM-A5000
SM-A500F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA500ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094968 |
| Korvaa | EB-BA500ABE / GH43-04337A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 89.20 x 40.33 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |