Samsung Galaxy A22 akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A22 5G
Galaxy A22s
Galaxy Buddy 5G
Galaxy Buddy 5G 2021
Galaxy F22 5G
SM-A226B
SM-A226B/DS
SM-A226B/DSN
SM-A226L
Galaxy A22s
Galaxy Buddy 5G
Galaxy Buddy 5G 2021
Galaxy F22 5G
SM-A226B
SM-A226B/DS
SM-A226B/DSN
SM-A226L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
SCUD-WT-W1
WT-S-W1
WT-S-W1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA226SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174677 |
| Korvaa | SCUD-WT-W1 / WT-S-W1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.25 x 62.90 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |