Samsung E200 Eco, SCH-S259, SGH-E200 akku 500 mAh
calcActive())">
Samsung E200 Eco, SCH-S259, SGH-E200 akku 500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SME200SL
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
E200 Eco
SCH-S259
SGH-E200
SCH-S259
SGH-E200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
AB483640CC
AB483640DE
AB483640DU
AB483640DE
AB483640DU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SME200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128008545 |
| Korvaa | AB483640DE / AB483640DU / AB483640CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 43.50 x 36.00 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |