Samsung Cooper, Fit, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Pro, Galaxy S Mini, GT-B7510, GT-S5660, GT-S5830, GT-S5830T, S5670, SCH-i579 yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Samsung Cooper, Fit, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Pro, Galaxy S Mini, GT-B7510, GT-S5660, GT-S5830, GT-S5830T, S5670, SCH-i579 yhteensopiva akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS583SL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung Cooper, Fit, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Pro, Galaxy S Mini, GT-B7510, GT-S5660, GT-S5830, GT-S5830T, S5670, SCH-i579 yhteensopiva akku 1350 mAh
Edullinen ja laadukas EB494358VU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Cooper, Fit, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Pro, Galaxy S Mini, GT-B7510, GT-S5660, GT-S5830, GT-S5830T, S5670, SCH-i579 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanss…
| SKU | CS-SMS583SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039730 |
| Korvaa | EB494358VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.50 x 42.50 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |