Samsung Ativ SE, ATIV SE Neo, Huron akku 2600 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ SE, ATIV SE Neo, Huron akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMW750XL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Ativ SE
ATIV SE Neo
Huron
ATIV SE Neo
Huron
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
B600BZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMW750XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094630 |
| Korvaa | B600BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.21 x 57.02 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |