Samsung älypuhelinten Galaxy Z Flip / SM-F7000 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy Z Flip / SM-F7000 yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ700SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Flip
SM-F7000
SM-F700F
SM-F700F/DS
SM-F700J
SM-F700J/DS
SM-F700N
SM-F700U
SM-F700U/DS
SM-F700W/DS
SM-F7000
SM-F700F
SM-F700F/DS
SM-F700J
SM-F700J/DS
SM-F700N
SM-F700U
SM-F700U/DS
SM-F700W/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BF700ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMZ700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173496 |
| Korvaa | EB-BF700ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.92Wh |
| Mitat | 63.55 x 45.80 x 4.65mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |