Samsung älypuhelinten Galaxy S22 Plus 5G / Galaxy S22+ 5G yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S22 Plus 5G / Galaxy S22+ 5G yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS906SL
25,95 €
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S22 Plus 5G
Galaxy S22+ 5G
SM-S9060
SM-S906B
SM-S906B/DS
SM-S906E
SM-S906E/DS
SM-S906N
SM-S906U
SM-S906U1
SM-S906W
Galaxy S22+ 5G
SM-S9060
SM-S906B
SM-S906B/DS
SM-S906E
SM-S906E/DS
SM-S906N
SM-S906U
SM-S906U1
SM-S906W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BS906ABY
GH82-27502A
GH82-27502A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMS906SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176312 |
| Korvaa | EB-BS906ABY / GH82-27502A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.52Wh |
| Mitat | 78.20 x 64.90 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |