Samsung älypuhelinten Galaxy S21+ / Galaxy S21+ 5G yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S21+ / Galaxy S21+ 5G yhteensopiva akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG996XL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S21+
Galaxy S21+ 5G
SCG10
SM-G9960
SM-G996A
SM-G996B/DS
SM-G996J
SM-G996R4
SM-G996T
SM-G996U
SM-G996U1
SM-G996V
SM-G996W
Galaxy S21+ 5G
SCG10
SM-G9960
SM-G996A
SM-G996B/DS
SM-G996J
SM-G996R4
SM-G996T
SM-G996U
SM-G996U1
SM-G996V
SM-G996W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG996ABY
GH82-24556A
GH82-24556A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG996XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170365 |
| Korvaa | EB-BG996ABY / GH82-24556A / EB-BG996ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.14Wh |
| Mitat | 79.40 x 64.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,86 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |