Samsung älypuhelinten Galaxy S11e / Galaxy S20 yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S11e / Galaxy S20 yhteensopiva akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG980SL
22,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S11e
Galaxy S20
SC-51A
SGH-N410
SM-G980F
SM-G980F/DS
SM-G981B
SM-G981D
SM-G981J
SM-G981N
Galaxy S20
SC-51A
SGH-N410
SM-G980F
SM-G980F/DS
SM-G981B
SM-G981D
SM-G981J
SM-G981N
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG980ABY
GH82-22122A
GH82-22122A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG980SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151999 |
| Korvaa | EB-BG980ABY / GH82-22122A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 14.05Wh |
| Mitat | 71.70 x 58.28 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |