Samsung älypuhelinten Galaxy S10 Lite / SM-G770 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S10 Lite / SM-G770 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG770SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S10 Lite
SM-G770
SM-G770F
SM-G770F/DS
SM-G770F/DSM
SM-G770U1
SM-G770
SM-G770F
SM-G770F/DS
SM-G770F/DSM
SM-G770U1
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BA907ABY
GH82-21673A
GH82-21673A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG770SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157762 |
| Korvaa | EB-BA907ABY / GH82-21673A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 76.00 x 62.46 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |