Samsung älypuhelinten Galaxy S II / Galaxy S2 yhteensopiva akku 3200mA
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S II / Galaxy S2 yhteensopiva akku 3200mA
In stock
- SKU
- CS-SMI9100DL
24,95 €
20,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S II
Galaxy S2
GT-I9100
Galaxy S2
GT-I9100
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-F1A2GBU
EB-FLA2GBU
EB-L102GBK
EB-FLA2GBU
EB-L102GBK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMI9100DL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056812 |
| Korvaa | EB-F1A2GBU / EB-FLA2GBU / EB-L102GBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 59.11 x 46.62 x 10.59mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |