Samsung älypuhelinten Galaxy Note 20 Ultra / Galaxy Note 20 Ultra UW 5G yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy Note 20 Ultra / Galaxy Note 20 Ultra UW 5G yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN985XL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Note 20 Ultra
Galaxy Note 20 Ultra UW 5G
M-N986D
Note 20 Ultra 5G
SC-53A
SCG06
SGH-N219
SGH-N323
SM-N985
SM-N985F/DS
SM-N985T
SM-N9860
SM-N986A
SM-N986B/DS
SM-N986C
SM-N986J
SM-N986N
SM-N986P
SM-N986U
SM-N986U1
SM-N986V
SM-N986W
Galaxy Note 20 Ultra UW 5G
M-N986D
Note 20 Ultra 5G
SC-53A
SCG06
SGH-N219
SGH-N323
SM-N985
SM-N985F/DS
SM-N985T
SM-N9860
SM-N986A
SM-N986B/DS
SM-N986C
SM-N986J
SM-N986N
SM-N986P
SM-N986U
SM-N986U1
SM-N986V
SM-N986W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BN985ABY
GH82-23333A
GH82-23333A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMN985XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167440 |
| Korvaa | EB-BN985ABY / GH82-23333A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.25Wh |
| Mitat | 72.40 x 59.60 x 5.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |