Samsung älypuhelinten Galaxy M11 / Galaxy M11 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy M11 / Galaxy M11 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMM115SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy M11
Galaxy M11 2020
M-M115F/DS
SM-M115
SM-M115F
SM-M115F/DSN
SM-M115F/SM
Galaxy M11 2020
M-M115F/DS
SM-M115
SM-M115F
SM-M115F/DSN
SM-M115F/SM
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
GH81-18734A
HQ-S71
HQ-S71
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMM115SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153481 |
| Korvaa | HQ-S71 / GH81-18734A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.10 x 62.80 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |