Samsung älypuhelinten Galaxy M01 Core 2020 / SM-A013G/DS yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy M01 Core 2020 / SM-A013G/DS yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA013SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy M01 Core 2020
SM-A013G/DS
SM-M013F/DS
SM-A013G/DS
SM-M013F/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BA013ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA013SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168201 |
| Korvaa | EB-BA013ABY / GH43-05037 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 69.60 x 54.60 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |