Samsung älypuhelinten Galaxy F52 / Galaxy F52 5G 2021 yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy F52 / Galaxy F52 5G 2021 yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF526SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy F52
Galaxy F52 5G 2021
SM-E5260
Galaxy F52 5G 2021
SM-E5260
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
HQ-3979S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMF526SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170198 |
| Korvaa | HQ-3979S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.56Wh |
| Mitat | 81.84 x 64.32 x 4.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |