Samsung älypuhelinten Galaxy A90 5G / SM-A908 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A90 5G / SM-A908 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA908XL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A90 5G
SM-A908
SM-A9080
SM-A908B
SM-A908F
SM-A908N
SM-A908
SM-A9080
SM-A908B
SM-A908F
SM-A908N
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BA908ABY
GH82-21089A
GH82-21089A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA908XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167747 |
| Korvaa | EB-BA908ABY / GH82-21089A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 78.40 x 64.65 x 4.66mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |