Samsung älypuhelinten Galaxy A8 Star / Galaxy A9 Star yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A8 Star / Galaxy A9 Star yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG885SL
20,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A8 Star
Galaxy A9 Star
SM-G8858
SM-G885F/DS
SM-G885S
SM-G885Y/DS
Galaxy A9 Star
SM-G8858
SM-G885F/DS
SM-G885S
SM-G885Y/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG885ABU
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG885SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151982 |
| Korvaa | EB-BG885ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 105.75 x 46.34 x 4.42mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |