Samsung älypuhelinten Galaxy A53 5G 2022 / SM-A5360 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A53 5G 2022 / SM-A5360 yhteensopiva akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA536SL
26,95 €
22,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A53 5G 2022
SM-A5360
SM-A536A
SM-A536B/DS
SM-A536E
SM-A536E/DS
SM-A536N
SM-A536R4
SM-A536T
SM-A536U
SM-A536U1
SM-A536V
SM-A5360
SM-A536A
SM-A536B/DS
SM-A536E
SM-A536E/DS
SM-A536N
SM-A536R4
SM-A536T
SM-A536U
SM-A536U1
SM-A536V
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BA336ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA536SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174189 |
| Korvaa | EB-BA336ABY / EB-BA536ABY / GH82-28027A / GH82-28146A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.1Wh |
| Mitat | 83.50 x 61.65 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |