Samsung älypuhelinten Galaxy A51 2019 / SM-A515F/DSM yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A51 2019 / SM-A515F/DSM yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA515SL
20,95 €
17,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A51 2019
SM-A515F/DSM
SM-A515F/DSN
SM-A515F/DST
SM-A515F/N
SM-A515G
SM-A515U
SM-A516
SM-A515F/DSM
SM-A515F/DSN
SM-A515F/DST
SM-A515F/N
SM-A515G
SM-A515U
SM-A516
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BA515ABE
EB-BA515ABY
EB-BA515ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA515SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151968 |
| Korvaa | EB-BA515ABY / EB-BA515ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 75.85 x 62.72 x 4.54mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |