Samsung älypuhelinten Galaxy A11 / Galaxy A11 2020 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A11 / Galaxy A11 2020 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA115SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A11
Galaxy A11 2020
Galaxy A11 LTE
SM-A115F
SM-A115F/DS
SM-A115F/DSN
SM-A115M
SM-A115M/DS
Galaxy A11 2020
Galaxy A11 LTE
SM-A115F
SM-A115F/DS
SM-A115F/DSN
SM-A115M
SM-A115M/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
HQ-70N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA115SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154006 |
| Korvaa | HQ-70N |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 87.00 x 66.04 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |