Blackberry STJ100-1, Z3 akku 2500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
STJ100-1
Z3
Z3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
FIH435573
TLp025A2
TLp025A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRZ310XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093190 |
| Korvaa | TLp025A2 / FIH435573 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 73.07 x 54.34 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |