Blackberry Jennings, Torch, Torch 2 9810 akku 1100 mAh
calcActive())">
Blackberry Jennings, Torch, Torch 2 9810 akku 1100 mAh
In stock
- SKU
- CS-BR9800SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Jennings
Torch
Torch 2 9810
Torch
Torch 2 9810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-26483-003
F-S1
F-S1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036562 |
| Korvaa | F-S1 / BAT-26483-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.38 x 36.69 x 6.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |