Blackberry Curve 9220, Curve 9230, Curve 9310 akku 1550 mAh
calcActive())">
Blackberry Curve 9220, Curve 9230, Curve 9310 akku 1550 mAh
In stock
- SKU
- CS-BR9220XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Curve 9220
Curve 9230
Curve 9310
Curve 9230
Curve 9310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
JS1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9220XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061908 |
| Korvaa | JS1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.74Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |