Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
calcActive())">
Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
In stock
- SKU
- CS-BRQ200SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Classic
Classic 4G
Kopi
Classic 4G
Kopi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
1ICP4/59/93
BPCLS00001B
BPCLS00001B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRQ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106647 |
| Korvaa | BPCLS00001B / 1ICP4/59/93 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 92.93 x 57.31 x 3.02mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |