Blackberry BBSTL100-4, BBSTL100-4w, Laguna akku 1800 mAh
calcActive())">
Blackberry BBSTL100-4, BBSTL100-4w, Laguna akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-BRZ100XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
BBSTL100-4
BBSTL100-4w
Laguna
BBSTL100-4w
Laguna
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
ACC-51546-201
BAT-47277-001
BAT-47277-003
BAT-47277-001
BAT-47277-003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRZ100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073222 |
| Korvaa | ACC-51546-201, BAT-47277-001, BAT-47277-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 84.60 x 34.47 x 4.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |