Blackberry Apollo, Curve 9350, Curve 9360 akku 1000 mAh
calcActive())">
Blackberry Apollo, Curve 9350, Curve 9360 akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-BR9360FL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Apollo
Curve 9350
Curve 9360
Curve 9350
Curve 9360
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
ACC-39508-201
ACC-39508-301
BAT-34413-003
ACC-39508-301
BAT-34413-003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9360FL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058892 |
| Korvaa | EM1 / BAT-34413-003 / ACC-39508-201 / ACC-39508-301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 42.00 x 39.20 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |