Blackberry A10, Aristo, Aristo EU akku 2800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
A10
Aristo
Aristo EU
Aristo
Aristo EU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-50136-001
BAT-50136-002
BAT-50136-002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRZ300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085911 |
| Korvaa | BAT-50136-001 / BAT-50136-002 / STR100-2 / BAT-50136-101 / CUWV1 / BAT-50136-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 111.66 x 56.86 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |